,,Bądź swoją siłą” w kolejnym tygodniu!

20-pazNie czekaj na budzik! Sam bądź swoim budzikiem! Samodzielnie twórz właściwe momenty!

 

 

 

badz-sila-01
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie możesz czekać na właściwy moment, bo takie coś nie istnieje. Wykorzystaj daną chwilę – teraz – aby samemu stworzyć ten ,,właściwy moment”. Gdyby ludzie czekali tylko na odpowiednie chwilę, nigdy nie spełniliby swoich marzeń i planów. Więc nie siedź bezczynnie! Wykorzystaj ten czas na pożyteczne rzeczy! Uwierz w swoje marzenia i je spełnij ☺

 

 

 

 

 

Cel: Nie odwlekaj realizacji celu, który sobie stawiasz.

 
 

 

 

 

 

 

 

21-pazKażdy z nas ,,niesie” ze sobą bagaż z doświadczeniem. Od Nas zależy czy korzystamy z niego mądrze.

 

 

 

 

badz-sila-02

 

 

 

 

 

 

 

Nasze doświadczenia kształtują nas oraz określają to kim i jacy jesteśmy. W życiu ważne jest, aby czasem podjąć ryzyko, spróbować czegoś nowego, ciągle się rozwijać i uczyć (także czasem uczyć na własnych błędach). Pamiętajmy o naszych doświadczeniach i korzystajmy z ,,lekcji przeszłości”. Nauczmy się akceptować nieznane, ponieważ właśnie tam jest magia. 

 

Cel: Okazuj wdzięczność za swoją podróż, ponieważ jest Twoja własna.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

22-pazKieruj się miłością w życiu

 
 

 

 

badz-sila-03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miłość jest cudownym lekarstwem i zdolnym uzdrowicielem. Potrafi sprawić, że niemożliwe staje się możliwe. Może dodać nam siły i odwagi. Dzięki niej jesteśmy bardziej otwarci na innych ludzi. Czujemy głębsze współczucie i empatie, gdy kierujemy się w życiu miłością. Pamiętaj, że ludzie będą Ci ogromnie wdzięczni, jeśli pokochasz ich całym sercem.

 

 

 

 

 

Cel: Pozwól, by Twoja miłość i miłość otrzymywana od innych Cię leczyła.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

23-pazProblemy są wyzwaniami, którymi możesz sprostać.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

badz-sila-04

 

 

 

 

 

 

 

 

W życiu zdarzają się momenty, że stajemy przeciwko problemom. Należy wtedy pamiętać, że każdy problem jest tylko kolejnym naszym wyzwaniem. Czasem jest on trudną przeszkodą, której pokonanie wymaga doświadczenia wielu okropności i bólu, ale nadal jest możliwe. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz- nie zapominaj, że może być lepiej, jeśli tylko się nie poddasz! Pamiętaj także, że zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc w stawianiu czoła swoim demonom.

 

 

Cel: Popatrz w głąb siebie, zbierz całą swoją siłę i spójrz z góry na to, co cię zatrzymuje.

 
 

 

 

 

 

 

 

24-paz

 

 

Odważ się!

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

badz-sila-05

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj o tym, że warto czasem odważyć się zrobić coś nowego. Należy wyjść ze swojego bezpiecznego kokonu i zburzyć własne bariery, które ograniczają. Wtedy dorośniesz do przekraczania własnych granic. Nie bój się walczyć o swoje! Powinieneś być nieustraszony – szczególnie w realizacji swoich marzeń i planów. Czasem, aby wygrać musisz wejść w przestrzenie emocji, które mogą być niewygodne i niezrozumiałe, a także zazwyczaj trudne. Wierz w swoje możliwości i pokaż sobie co potrafisz! Pokieruj swoje życie tak, aby niczego nie żałować.

 

 

Cel: Zrób dziś coś poza swoją strefą bezpieczeństwa. Czasem to, co nas przeraża, pomaga nam się rozwijać.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

marcinW

   Marcin Wekwejt
emailfacebook

 
 

 

 

 

 

Na podstawie ,,Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku” Demi Lovato.