Media o Nas
logo Justyny

Perspektywa przemawiania publicznego

Chcesz pewnie prezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej? Myśl o rozmowie z przyszłym pracodawcą lub rekruterem wywojuje w Tobie lęk? Być może chcesz popracować nad poprawnością wypowiedzi? Te i wiele innych możliwości proponuje Klub Toastmasters Bydgoszcz.

Czytaj więcej


logo-student-pl

Prezes klubu Toastmasters Bydgoszcz: Dzisiejszy świat jest pełen konsumpcjonizmu'

Wszyscy wiemy jak ważna w życiu jest pasja oraz rozwój osobisty. Wiemy, że zadowolenie oraz spełnienie biorą się z naszego rozwoju i podążania ścieżką, która daje nam satysfakcję. Mamy dzisiaj dla Was rozmowę z człowiekiem, który świadomie podąża za swoim wyborem i czerpie z tego radość i chęć do działania.

Czytaj więcej


menstream

Toastmasters to szkoła przełamywania strachu, która rozwinie twoją karierę

Od drzwi uderza sielska atmosfera, przyjaźnie nastawieni ludzie i dłonie wyciągnięte w geście powitania. Wszystko to znika, gdy pada twoje nazwisko. Serce wali jak dzwon, oddech przyspiesza i zaczynasz tracić nad sobą kontrolę. Stajesz na scenie. Odwrotu już nie ma, musisz mówić. Na początku XX wieku słowo toastmaster oznaczało osobę, która wznosiła toasty i przedstawiała mówców na bankietach, ale czasy się zmieniły. Dziś toastmaster szkoli swoje umiejętności oratorskie.

Czytaj więcej