Partnerzy
wsbByd

www.wsb.pl


part_logo_asbiroASBIRO to Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobistego mająca swoją siedzibę w Warszawie. Szkoła ASBIRO złożona została przez Kamila Cebulskiego.ASBIRO jest jedyną Uczelnią Wyższą w Polsce, gdzie wykładowcami są jedynie przedsiębiorcy. Przedsiębiorcy często osiągajacy znaczące sukcesy w swojej działalności. Poczytaj więcej.


part_loga_PNWeu

Strona, na której gościsz została stworzona przez ProjektyNaWczoraj.eu. Firma specjalizuje się w grafice komputerowej, tworzeniu stron internetowych oraz elementów identyfikacji wizualnej firm i wydruków. Więcej na stronie.


logo Justyny Misją firmy jest dostarczanie możliwości do rozwijania kompetencji, dzięki którym będziesz mógł podwyższyć jakość swojego życia. Uwierz w siebie i daj uwierzyć potencjalnemu pracodawcy w Twoje możliwości. Twoje zaangażowanie w pierwszym kontakcie z pracodawcą wpłynie na pozytywne zdanie na Twój temat. Pokaż się jako profesjonalista. Przyciągnij uwagę swoim CV i listem motywacyjnym.
Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych zapraszam do współpracy. Wspólnie stworzymy Cv lub list motywacyjny, który odzwierciedli Twoje kluczowe kompetencje oraz sukcesy zawodowe
Dla osób zainteresowanych oficjalna strona.


Natalia Jendrzejewska

Jako coach pracuję w oparciu o model CoachWise akredytowany przez ICF (International Coach Federation). Zdobywałam wiedzę i doświadczenie oraz doskonaliłam warsztat poprzez superwizje pod okiem trenerów i superwizorów z  międzynarodowego zespołu Coaching Center w Warszawie. Wśród kilkumiesięcznych szkoleń, które ukończyłam, dwa należą do programu ICF na poziomie ACTP (Accredited Coach Training Program), m.in. CoachWise Coaching Equipped. Od 03.2012 współpracuję z Akademię Szkoleń i Coachingu Adeptus w Warszawie. Podczas akredytacji na ACC (Associated Certified Coach) prowadzę indywidualne sesje coachingowe dla klientów indywidualnych, organizacji pozarządowych oraz pracowników firm, dla których ważny jest rozwój osobisty, zawodowy oraz odkrywanie siebie w dążeniu do celu.

tel 509-153-060